BİZ KİMİZ ?

Uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kombi servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. 

Temel olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, bununla birlikte kombi bakımı, arıza ve tesisat işleri, petek bakımı ve tamiri gibi birçok işlem yapmaktadır. Bu işlemlerin tespit edilmesi ve gerekli olan tüm ekipmanların hazır bulundurulması için gelecek olan servis elemanlarımız, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

KOMBİ BAKIMI

Arızaların önüne geçmek ve daha ekonomik fatura için kombi bakımınızı yaptırın.

KOMBİ TAMİRİ

Zaman içerisinde arızalar olabilir. Daha da büyümeden kombi tamiri yaptırın.

KOMBİ SATIŞ

Sıfır veya ikinci el kombi satışlarımız ekonomik fiyat garantisiyle

PETEK TEMİZLİĞİ

Petekler zamanla daha az ısıtır en iyi çözüm petek temizliğidir hemen yaptırın.